Co to znamená postavit gabion na klíč?
Tato stránka je pro všechny, kdo výstavbu gabionového plotu nechá plně na nás. Stavba gabionu na klíč znamená, že naše firma Vám postaví gabion OD ZAČÁTKU AŽ DO KONCE.
Cena za gabionový plot je cca 4 500 - 12 800 Kč / 1 bm a zahrnuje všechno, co je na stavbu gabionu potřeba:
1. VEŠKERÝ MATERIÁL (sítě, výplň, spojovací a pomocný materiál ..)
2. PROJEKTOVOU DOKUMENTACI
3. NAŠI PRÁCI (včetně výkopu a betonového základu)

Nabízené oplocení je řešeno komplexně od zhotovení ocelových výztuh, osazení schránky na dopisy, zvonkového tlačítka či kamery. Je dále možné osadit zámečnickými prvky, jako jsou vstupní branky,brány typu křídel nebo samonosné posuvné, které se dají doplnit ele.pohonem. Děláme základové desky u rodinných domků, případně celé rodinné domy, hrubé stavby, stavíme ploty. Standardně se používají pozinkované dráty O 2,7 mm a O 3,0 mm, pro síť 8 x 10 i poplastované O 2,7/3,7 PVC mm.

Povolení k práci
Naše firma je oprávněna provádět stavební práce, poskytovat nákladní dopravu, nakupovat a prodávat materiál / zboží a nakládat s odpady dle platných zákonů a norem, a dle vyhlášky 381 / 2001 Sbírky, kterou stanoví katalog odpadu. Jsme oprávněni nakládat s izolačním materiálem s obsahem azbestu a se stavebními materiály s obsahem azbestu.

Koncese nákladní doprava Odvoz odpadů Živnost s nemovitostmi Příprava stavby Koupě zboží Živnost vodoinstalatér

 

Reference
Na dalších obrázcích vidíte, že není gabion jako gabion. Vše záleží na kvalitě provedení plotu. Můžete srovnat gabionový plot kvalitní, od naší firmy a nekvalitní gabionový plot, od nejmenované konkurenční firmy.
Gabiony od nás
Gabiony konkurence
Naše stavby
gabion.png gabion4.png 1.png
gabion3.png gabion5.png
gabion2.png gabion6.png gabiony gabiony